Toc.js (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: List type
nl: Lijsttype

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: About
nl: Over
