Toc.js (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Container
pt: Recipiente

en: Back to top
pt: voltar ao topo

en: List type
pt: Tipo de lista

en: Not installed
pt: Não instalado

en: CSS classes
pt: Classes de CSS

en: Sticky
pt: Em destaque

en: About
pt: Sobre
