Toc.js (3.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Container
hr: Kontejner

en: List type
hr: Tip liste

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: About
hr: Opis
