Toc.js (3.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Container
ro: Recipient

en: Table of contents
ro: Cuprins

en: List type
ro: Tip listă

en: Sticky
ro: Lipicios

en: About
ro: Despre
