Toc.js (3.0.0-beta5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Container
ur: کنٹینر
