Toc.js (3.1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: About
gu: વિશે
