Toc.js (3.2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: List type
ta: பட்டியல் வகை

en: About
ta: பற்றி
