Toc.js (3.2.0-rc3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Container
da: Beholder

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: List type
da: Listetype

en: Sticky
da: Klæbrig

en: About
da: Om
