Toc.js (3.2.0-rc3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Container
hu: Tároló

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: List type
hu: Lista típusa

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: About
hu: Leírás
