Toc.js (3.2.0-rc3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Container
ru: Контейнер

en: Back to top
ru: Наверх

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: List type
ru: Тип списка

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Selectors
ru: Селекторы

en: About
ru: Информация
