Toc.js (3.2.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Sticky
cy: Gludiog
