Toc.js (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Container
et: Konteiner

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist
