Toc.js (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
