Toc.js (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Container
it: Contenitore

en: List type
it: Tipo di elenco

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: About
it: Informazioni
