Toc.js (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Container
sk: Kontajner

en: Back to top
sk: Späť hore

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: About
sk: Informácie o
