Toc.js (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
