Toc.js (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Back to top
fa: بازگشت به بالا

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Sticky
fa: ماندگار

en: About
fa: درباره
