Toc.js (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
