Toc.js (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Container
af: Houer

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
