Toc.js (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Container
az: Konteyner

en: List type
az: Siyahı növü

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: About
az: Haqqında
