Toc.js (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: About
is: Um
