Toc.js (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Container
he: מיכל

en: List type
he: סוג רשימה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Sticky
he: דביק

en: About
he: אודות
