Toc.js (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
