Toc.js (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: About
th: เกี่ยวกับ
