Toc.js (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
