Tocify (3.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: History
sv: Historik

en: Theme
sv: Tema

en: Custom
sv: Anpassad

en: Show effect
sv: Visa effekt

en: Context
sv: Sammanhang

en: About
sv: Om
