Tocify (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: History
es: Historial

en: Theme
es: Tema

en: Custom
es: Personalizado

en: Selectors
es: Selectores

en: Context
es: Contexto

en: About
es: Acerca de
