Tocify (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: History
uk: Історія

en: Theme
uk: Тема

en: Table of contents
uk: Зміст

en: Custom
uk: Власний

en: Context
uk: Контекст

en: About
uk: Про модуль
