Tocify (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: History
th: ประวัติ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Context
th: บริบท

en: About
th: เกี่ยวกับ
