Tocify (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: History
vi: Lịch sử

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: About
vi: Giới thiệu
