Tocify (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: History
fa: تاریخچه

en: Theme
fa: پوسته

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: Custom
fa: سفارشی

en: Context
fa: زمینه

en: About
fa: درباره
