Tocify (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད
