Toggle (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Examples
ca: Exemples

en: Skin
ca: Aparença

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps
