Toggle (2.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Examples
de: Beispiele

en: Toggle
de: Umschalten

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Field types
de: Feldtypen

en: Skin: @skin
de: Erscheinungsbild: @skin
