Toggle (2.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Skin
el: Θέμα

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
