Toggle (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Examples
es: Ejemplos

en: Toggle
es: Alternar

en: Skin
es: Apariencia

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Field types
es: Tipos de campo
