Toggle (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Examples
et: Näited

en: Skin
et: Kujundus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid
