Toggle (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Examples
eu: Adibideak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
