Toggle (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Toggle
fi: Valinta

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit
