Toggle (2.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Examples
fr: Exemples

en: Toggle
fr: Changer

en: Skin
fr: Habillage

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Field types
fr: Types de champs
