Toggle (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Examples
hu: Példák

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Skin
hu: Smink

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok
