Toggle (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Examples
id: Contoh

en: Skin
id: Kulit

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
