Toggle (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Examples
it: Esempi

en: Skin
it: Tema grafico

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Field types
it: Tipi di campo
