Toggle (2.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Examples
ja: 例

en: Skin
ja: スキン

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Field types
ja: フィールドタイプ
