Toggle (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field types
lt: Laukelių tipai
