Toggle (2.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes
