Toggle (2.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Examples
oc: Exemples

en: Skin
oc: Abilhatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
