Toggle (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Examples
pl: Przykłady

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Skin
pl: Skórka

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól
