Toggle (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Examples
ro: Exemple

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
