Toggle (2.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Examples
ru: Примеры

en: Toggle
ru: Переключить

en: Skin
ru: Обложка

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Field types
ru: Типы полей
